نتایج جستجو برای عبارت :

10_18

اسباب بازی خرس شاسخین
مشخصات فنی
مشخصات

ابعاد
300.300.700 میلی‌متر

وزن
500 گرم

ابعاد بسته بندی
300.300.700 میلی‌متر

وزن بسته بندی
600 گرم

مونث

جنس

پولیشی

نوع سختی جنس

نرم

رده سنی

کودک,
نوجوان,
بزرگسال

قابلیت حرکت

ندارد

قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی

دارد

قابلیت باز و بسته کردن چشم‌ها

ندارد

قابلیت پخش صدا

ندارد

قابلیت شیر خوردن

ندارد

تولیدی خرس بزرگ
خرس سایز بزرگ
خرید عروسک خرس بزرگ ارزان
خرید خرس دو مت
این تصویر ربطی به جنگ ندارد. اینجا شهرستان پلدختر است؛ اما حقیقت آن
است که ضمیر نهفته در این تصویر را باید به سال های حماسه و ایثار برگرداند.

حجت الاسلام دکتر سید ابوالفضل نورانی، استاد دانشگاه است و ایثارگر و
جانبازی که خاطراتش از سال های نبرد با دشمن در کتاب قطور "کام دادا"
منتشر شده است.

تصویری که می بینید مربوط است به حضور دو فرزند رعنای او که به کمک
سیل زدگان پلدختر شتافته اند.

فرزندان، پا جای پای پدر گذاشته اند تا همگان بدانند فرهنگ دفا
فکر میکردم پست قبل منو تا چند روزی آروم کنه اما نشد! من من من خیلی دلتنگم و چرا هیج راهی نیست که خلاص شم؟.
هیچی نمیتونه قد دیدن عکساش هم خوشحالت کنه هم ناراحت،عجیبه نه؟خوشحال برای اینکه داری میبینیش و ناراحت برای اینکه نداریش و سهمت ازش فقط دیدن یه عکسه.(خیلی تکراریه اما امشب کاملا این جملات فهمیدم)
من میدونم وقتی پستا از سه چهار خط بیشتر میشن کمتر کسی اونارو میخونه اما من یادم رفته بود یه چیزی رو توی پست قبل بگم؛
راستش ادمای دست نیافتنی هم حق
چادر نماز
مشخصات فنی چادر نماز معراج ch.004
مشخصات

سایر توضیحات
– جنس نخی کُدَری  
– مقنعه دار کشی
– مناسب برای بانوان ازقد 1/5 تا 2 متر
– اندازه چادر: 2/10 سانتی متر
چادر نماز معراج
چادر نماز از کجا بخریم
تولیدی چادر نماز
خرید چادر نماز ساده

دیجی کالا چادر نماز
چادر نماز آماده
چادر نماز کیسه ای
چادر نماز کدری

برای خرید این چادر نماز کلیک کنید

طی یادداشتی انتقادی؛ جوکار روزنامه‌نگار و نویسنده شاهین‌شهری به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید رفت.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، مصطفی جوکار روزنامه‌نگار، نویسنده و کارمند سابق شهرداری شاهین‌شهر طی یادداشتی انتقادی و به‌صورت صوت به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید این شهر رفت.
پخش‌کننده صوت

03:01

10:03

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. 
انتهای پیام/ج
نرجس (خواهرزاده حدودا ۱۳ ساله م) یه دفتر درست کرده پر از سوالهای عجق وجق باحال و میده بهمون که جواب بدیم. مثلا باید از کار درستی که از انجامش پشیمونیم و کار احمقانه ای که از انجامش پشیمون نیستیم، از بزرگترین و کوچکترین هدفهامون و کارهایی که به خاطر رسیدن به اونها حاضریم انجام بدیم، و این که آیا دلمون زندگی دوباره میخواد و... بنویسیم! کلا سوالها که تموم میشه حس میکنی یه سفر عمیق فلسفی تو دل زندگی خودت رفتی و برگشتی و فقط میخوای جیغ بکشی!  
حالا ج
نرجس (خواهرزاده حدودا ۱۳ ساله م) یه دفتر درست کرده پر از سوالهای عجق وجق باحال و میده بهمون که جواب بدیم. مثلا باید از کار درستی که از انجامش پشیمونیم و کار احمقانه ای که از انجامش پشیمون نیستیم، از بزرگترین و کوچکترین هدفهامون و کارهایی که به خاطر رسیدن به اونها حاضریم انجام بدیم، و این که آیا دلمون زندگی دوباره میخواد و... بنویسیم! کلا سوالها که تموم میشه حس میکنی یه سفر عمیق فلسفی تو دل زندگی خودت رفتی و برگشتی و فقط میخوای جیغ بکشی!  
حالا ج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها