نتایج جستجو برای عبارت :

1_16

1_۱۶ روزه یه وعده غذایی کامل نخوردم. یا یه ملاقه سوپ بود یا یه تیکه نون و پنیر
سلامتی بهترین نعمت. چند وقت پیش وقتی بعد خوردن غذا حالت تهوع می گرفتم متوجه شدم 
معدم تحمل غذای چرب و سنگین رو نداره.برای همین سعی کردم این چن وقت سبک بخورم تا یه مقداری حالم بهتر بشه.امروز می خواستم برم دکتر، یکم بهتر بودم غذا با حجم کم،  ولی دو بار هم بین روز غذا خوردم.مدام شکم قار و قور می کنه:( تلافی این چند روز سبک خوردن رو می خواد جبران کنه 
2_دلم می خواد برم یه جا و
سلام اتفاقایی که این چند روز افتاده یکم عجیب غریبه و من نمیدونم از کجا باید شروع کنم یه سریا رو سانسور میکنم،میدونین چی حرص دراره؟هرکس و ناکسی صفحه ت رو بخونه جز اونی که باید،یا اگر میخونه به روی خودشم نمیاره باید یه فکری بکنم واسه این قسمت از چیزایی که حرصم میدن.دیروز عصر با ف.ح و م.ش رفتیم بیرون،قبل اینکه م.ش بیاد با ف.ح تا نزدیکای مدرسه ی بچه های معلول ذهنی راه رفتیم‌ :| واقعا معلول ذهنی ماییم یا اون بیچاره ها D:
راهمون سمت سینما کج کردیم اون
آنتالیا یکی از جذاب ترین شهرهای ترکیه برای سپری کردن یک تعطیلات آرامش بخش ساحلی است. آنتالیا سواحل گوناگونی دارد که شما با توجه به حس و حالتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و از روز خود نهایت لذت را ببرید. شهر آنتالیا مناطق بسیار گسترده ای برای تفریح و گردش دارد که در یک سفر زمان کافی نخواهید داشت تا از همه آنها بازدید کنید. جاذبه های تاریخی، دیدنی، مناطق گردشگری همه و همه در این شهر زیبا وجود دارند، همچنین طبیعت آرام و زیبای آنتالیا م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزهای شیرین